MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9535173
nr 953 5173
Byrå
Sengustaviansk, Mahogny, med stenskiva, längd: 86 cm, djup: 47 cm, höjd: 82 cm
Kondition: fanerskador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:38:23
6/4 18:49:39